Dom

Meble ogrodowe dopiero na wiosnę? Kupuj właśnie teraz!

Jesienna aura i coraz niższa temperatura, nie napawają optymizmem. Zakończył się czas grillowania, opalania w ogrodzie i zażywania chłodnej kąpieli w przydomowym basenie. Teraz już wiemy, że na wiosnę chcemy zaaranżować zieloną przestrzeń od nowa i podarować jej nowoczesne meble ogrodowe. Nie ma co czekać na wiosnę, otwórzmy swoje portfele!

Czas wyprzedaży – okazja dla ogrodu

W sklepach znajdujemy końcówki starych kolekcji. W niskich cenach możemy nabywać obuwie, odzież, akcesoria, ale i produkty do domu czy ogrodu. Wystroje sklepowe się zmieniają, w witrynach już widzimy powiew świeżości, jesienne i zimowe klimaty. Jeśli liczymy na oszczędności, to kupujmy właśnie teraz!

Meble ogrodowe w przecenach, wcale nie muszą oznaczać gorszej jakości, nieciekawej estetyki. Stare kolekcje za to, nie muszą kojarzyć się z niemodnymi produktami. Po prostu przychodzi czas na sprzedaż artykułów, które są niezbędne w sezonie jesienno-zimowym. My przecież znamy swoje gusta. Wiemy, czego potrzebuje nasz ogród i czego zabrakło mu w już zakończonym sezonie letnim.

Przegrzebmy się zatem przez oferty sklepowe. Sprawdźmy, co oferują meble ogrodowe w Bazkar.pl. Znajdźmy dla siebie i swojej zielonej przestrzeni komplet, który zaskoczy pod względem wizualnym. Wiosną ominą nas kolejki w sklepach stacjonarnych, brak towarów w magazynach punktów działających online. Zapomnimy o wysokich cenach i wybieraniu tego, co zostało, a niekoniecznie spełnia nasze oczekiwania.

Zimowy ogród – pozwól sobie na niego

Fakt, że jesień mami nas już na dobre, a zima przyjdzie prędzej niż się spodziewamy, nie zmienia możliwości wykorzystania ogrodu. Jeśli tylko ciepło się ubierzemy i przyrządzimy przekąski, które przetrwają warunki atmosferyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, by zażyć orzeźwiającego powietrza.

Ups! Na czym usiądziemy? Gdzie odstawimy kubek termiczny z gorącą herbatą? Jeśli dotychczasowe meble ogrodowe są już na tyle wysłużone, że z końcem sezonu letniego trafiły do altany śmietnikowej, postawmy na nowe – technorattanowe. Dlaczego akurat te? Bo to materiał specjalnie wzmocniony, choć przypominający naturalną plecionkę rattanową. Jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nie ma znaczenia czy pada deszcz, śnieg, wieje wiatr, temperatura nie rozpieszcza, a słońca już nieco brakuje.

Technorattanowe meble ogrodowe nie tracą swoich właściwości pod wpływem działania wysokiej, jak i niskiej temperatury. Nie odbarwiają się, nawet jeśli muszą się zmagać z silnymi promieniami słońca, a jak wiemy, UV mocno operuje również zimą. Technorattan zapewnia wygodę, ale i estetykę. Jeśli zatem planujemy korzystać z ogrodu również jesienią, a nawet mroźnymi dniami, kusi nas grillowanie w tej aurze, przestańmy widzieć przeszkody!

Przechowywanie

Gdy znudzi się korzystanie z ogrodu podczas chłodniejszych dni, meble ogrodowe wykonane z technorattanu, można przechować w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Innym rozwiązaniem jest kupno pokrowca, który doskonale ochroni wszystkie elementy ogrodowego zestawu przed warunkami atmosferycznymi. Wiosną wystarczy taki pokrowiec zdjąć, złożyć i schować do szafki narzędziowej, garażu czy piwnicy, by tym razem, na otwarcie sezonu, zrobić pierwszego wiosennego grilla!

Kupujmy właśnie teraz. Szukajmy promocji i korzystajmy z wyprzedaży, bez strachu odnośnie jakości czy właściwości oferowanych produktów. To wciąż pełnowartościowe artykuły, ale już pozasezonowe, dlatego ich ceny są tak kuszące. Gotowi na zakupowy szał?

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge